«Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы білім бөлімі Отрадное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Отрадное отдела образования по  Буландынскому району  управления образования Акмолинской области»;

Смотреть все>>>

2020 жылға арналған мемлекеттік қызметтер көрсету бойынша білім беру ұйымының іс-әрекеті

19.02.2021

"Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің Отрадное ауылының жалпы білім беретін мектебі" КММ "мемлекеттік қызметтер туралы"Қазақстан Республикасының 15.04.2013 жылғы заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

Мемлекеттік мекеме мынадай мемлекеттік қызметтерді көрсетеді::

1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау.»

2 " жалпы білім беретін оқу орындары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттар қабылдау»

3. "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы телнұсқаларды беру"»

4. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты»

5."Мектепке дейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»

6. "Мектепке дейінгі ұйымдар арасында балаларды ауыстыру немесе ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат ақпараттық стенділерде орналастырылады.

2020 жылы "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің Отрадное ауылының жалпы білім беретін мектебі" КММ 12 Мемлекеттік қызмет көрсетілді:

1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау".-8 қызметтер

2 "жалпы білім беретін оқу орындары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау" -0 қызмет.

3. "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы телнұсқаларды беру" - 0 қызмет.

4. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты"-4 қызмет.

5."Мектепке дейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау"-0 қызмет

6. "Мектепке дейінгі ұйымдар арасында балаларды ауыстыру немесе ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау" - 0 қызмет.

Тұрақты негізде жауапты қызметкерлер мен мемлекеттік мекеме басшысының мемлекеттік қызмет көрсету сапасына ішкі бақылау жүргізіледі. Есепті кезеңде мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша шағымдар болған жоқ. Қызмет алушылар тарапынан шағымдар түскен жоқ.

Байланыс ақпараты:

Школьная көшесі 4, Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Отрадное ауылы, "Ақмола облысы Білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің Отрадное ауылының жалпы білім беретін мектебі" КММ»

телефон нөмірі 33-2-73

Көрсетілетін қызметті алушыларды қабылдау демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін жүзеге асырылады, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.