«Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы білім бөлімі Отрадное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Отрадное отдела образования по  Буландынскому району  управления образования Акмолинской области»;

2019 жылға мемлекеттік қызметтер көрсету туралы есеп

07.02.2020

Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік қызмет туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі заңнамасына сәйкес «Бұланды ауданының білім бөлімі» ММ мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

Мемлекеттік мекеме 5 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1.  «Мектеп жасына дейінге  балаларды (7 жасқа дейін) мектепке дейінгі білім беру  мекемелеріне жолдама беру үшін кезекке қою»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны электрондық (толық автоматтандырылған) немесе қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2019 жылы  - 1 қызмет көрсетілді, оның ішінде 1 «электрондық үкімет» порталы арқылы, 0  мемлекеттік корпорация арқылы жүзеге асырылды.

1.  «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2019 жылы білім беру ұйымдары арқылы 2  қызмет көрсетілді.

1.   «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің бағдарламаларын даярлауға ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде және электронды түрінде қызмет көрсетіледі.

1. жылы білім беру ұйымдары арқылы 10 қызмет көрсетілді.

4. «Бастауыш, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқасын беру»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

1. жылы мемлекеттік корпорация арқылы 1 қызмет көрсетілді.

5 «Мектепке дейінгі және бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беруді жүзеге асыратын білім беру ұйымдарының оқытушылар құрамының  біліктілік санаттарын (растауды) арналған аттестациялауға құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны – қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2019 жылы  - 14 қызмет көрсетілді, оның ішінде 0 мемлекеттік корпорация арқылы,

4 мемлекеттік орган арқылы жүзеге асырылды.

Байланыс ақпараты:

Отрадный а., Школьная №4 көшесі, Бұланды ауданының әкімдігінің

КММ «Отрадный орта мектебі», телефон нөмірлері 33-2-73.

Қабылдау күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін сағат жүргізіледі. Түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін.